Çağrı Merkezi: 0 532 224 34 88

Hakkımızda

2014 yılında yurtdışından alım satım yaptığımız ithal giyim ürünleriyle başlayan moda serüvenimiz, her geçen gün emin adımlarla ilerleyerek ; ülkemizin birçok bölgesindeki müşterilerine sezonun en özel parçalarını ve modanın güzelliğini taşımaya devam etmektedir.

İşini aşkla yapan, genç, dinamik, zevk sahibi ve insanlara daha iyi hizmet vermeyi kendine görev edinen ekibimizle birlikte daha fazla insana ulaşmak en büyük hedefimiz. Türkiye’nin her noktasında, herkesin beğenerek giyebileceği kıyafetleri uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.

Bugün emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda her ay yüzlerce ürün satışı ile sizlere dilediğiniz gibi hizmet sunmaktayız. Whatsapp ve telefon ile sipariş seçeneklerini de içeren pratik, hızlı ve güvenli alışverişi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer) sistemi ile korunmakta olup 128 bit ile şifrelenmiştir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. Kapıda ödeme ve tüm banka kartlarına taksitli birçok seçenek ile hizmet veren butiklina.com, her daim müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutmaktadır.

Butiklina.com’ da Hızlı Teslimat, Uygun Fiyat, Kaliteli Ürün, Güvenli Alışveriş, 7/24 Destek, Farklı Ödeme Seçenekleri ve daha pek çok fırsat sizleri bekliyor!

Stilinizi keşfedin kendinizi butiklina.com'a bırakın, bizi instagramdan takip etmeyi unutmayın, sizler için özenle hazırladığımız kombinlerimizi hergün paylaşım yaparak stil sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz, artık ne giyeceğim diye düşünmekten korkmayın..